Fuar Taşımacılığı

Fuarınızın taşınmaya ihtiyacı mı var?

Kurumsal Taşımacılık, sizlere fuar taşımacılığı sağlamak için burda yer almakta. Fuar alanınızı Fuar Taşımacılığı ile en güvenli ve en mükemmel bir şekilde taşıyor. Fuar eşyalarınızı büyük bir itinayla paketleyerek gelebilecek her çeşit zararı engellenmektedir. Eşyalarınız bizlere teslim ettiğiniz biçimde yeni adresine taşınmaktadır. Fuar Taşımacılığı ile fuar alanında bulunacak eşyalarınız ilk olarak daha kolay ve daha pratik bir biçimde taşınmak için tecrübeli personellerimiz yardımı ile parçalarına ayrılıp sökülmektedir.

Parçaları sökülen eşyalarınız ambalaj kağıtlarımız ile paketleniyor ve aracımızın içerisine yerleştirilerek fuar alanına doğru yola çıkıyor. Fuar eşyalarınız yeni fuar alanınıza ulaştıktan sonra sökülen mobilyalarınız paketlerinden çıkarılıp kurulum işlemine geçiliyor. Kurulumları gerçekleştirildikten sonra fuar alanınız kurulmuş bir biçimde, yeni haliyle sizlere teslim ediliyor.

Fuar taşımacılığında sizlere daima profesyonel bir şekilde hizmet verip, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçladık. Verdiğimiz her Fuar Taşımacılığı hizmetinde fuar alanlarınızı yeni fuar alanlarınız ile birlikte taşıyoruz. Yeni fuar alanlarınızda eşyalarınızın tekrardan düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaktayız. Eşyalarınızı kurulumlarını gerçekleştirerek sizlere kaliteli bir fuar taşıma hizmeti sunuyoruz.

FİYAT TEKLİFİ FORMU

25%

Uygun Fiyatlar

İstanbul Nakliyat Taşımacılık olarak, Fuar Taşımacılığı sektöründe her zaman en uygun fiyatlarla hizmet sunmak en önemli prensiplerimiz arasındadır. Üstelik Kredi Kartı Geçerlidir.

Asansör ve Sigorta

Taşınacak eşyaların hepsi kurumsal İstanbul Nakliyat Taşımacılık güvencesi altındadır. Hatta taşıma öncesinde karşılıklı olarak sözleşme yapılmaktadır. Ne yazık ki bu güvence sektörümüzde az bulunan bir sistemdir.

Deneyimli Personel

İstanbul Nakliyat Taşımacılık çalışanları uzun yıllar bizimle çalışmış deneyimli, güvenilir ve titiz kişilerdir. Hatta çalışanlarımız insiyatif alarak sorunları en uygun şekilde çözerler. Sonuçta müşterilerimize sorunsuz Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Zamanında Hizmet

Firmamız Fuar Taşımacılığı hizmetlerinde sizinle sözleştiği gün ve tam saatinde gelerek eşyalarınızı alır gideceği yere her zaman tam vaktinde ulaştırır. Sonuçta yeni yerinize sizin istediğiniz zamanda ulaştırmak bizim işimiz…

Hakkımızda

İstanbul Nakliyat Fuar Taşımacılık ile ev eşyalarınızı taşırken artık içiniz rahat olsun. Çünkü kurumsal olarak taşıma ve nakliyat hizmeti sunan nadir firmalardan birisi olarak sizlerleyiz. Hatta isteğiniz üzere eşyalarınızın önceden yapılan keşfi yapılmaktayız. Bunun getirdiği sonuçta taşınma esnasında hiç bir karışıklık ve aksaklık olmamasıdır. Sonuçta müşterilerimizin profesyonel nakliye hizmet alması hedefimizdir.

Eşyalarınızın yoğunluğu ve hassasiyeti ne olursa olsun, bizim için hiç dert değil. Çünkü deneyimli personellerimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bütün eşyalarınızı taşırken büyük bir titizlik gösterilmektedir. Fuar Taşımacılığı esnasında eşyalarınızın hasar almadan ve hijyenik olarak taşınabilmesi bizim önceliklerimiz arasındadır.

Fuar Taşımacılığı; ne yazık ki yalnızca bir evin eşyalarını bir yerden alıp başka yere götürmek olarak değerlendirilmektedir. Ama bu hizmeti verilirken eşyalarınızın hasar almasını engellemek ve kurulumunu yapabilmekte çok önemlidir. Bütün taşımalarda amacımız; eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşırken yeni evinize ne kadar düzenli bir şekilde yerleştirdiğimizdir. Asansörlü taşıma, eşya paketleme gibi sistemlerimiz sayesinde eşyalarınız hasardan korunmaktadır. Aynı zamanda bu sistemler ile eşyaların temiz ve hijyen koşullarına da uygun olarak taşınmasını sağlamaktayız.

İstanbul Nakliyat Taşımacılık çağın gereksinimleri doğrultusunda ilerlemektedir. Gelişen ve genişleyen ev taşıma ve nakliyat sistemleri her zaman kendimizi güncellemekteyiz. Bunu çok iyi takip eden işletmemiz daima en iyisini kullanmaktadır. Sonuçta sizin önceliklerinize değer veriyoruz.